Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 939
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Notebooki dla strzegomskiej policji

Środa, 27 lipca 2011, 18:35
Aktualizacja: 18:43
Autor: red.
Strzegom: Notebooki dla strzegomskiej policji
Fot. użyczone
Nowy sprzęt komputerowy z okazji swojego święta otrzymali strzegomscy policjanci. Oficjalne obchody święta Policji odbyły się z strzegomskim ratuszu.

- Wasz trud, poświęcenie i stresująca praca, często w ekstremalnych warunkach zasługuje na uznanie, wsparcie i podziękowanie - mówił podczas spotkania z przedstawicielami strzegomskiej Policji burmistrz miasta Zbigniew Suchyta. W prezencie strzegomscy funkcjonariusze otrzymali siedem notebooków i siedem drukarek o łącznej wartości 15 tysięcy złotych.

Z okazji Święta Policji wszystkim pracownikom Komisariatu Policji w Strzegomiu życzymy bezpiecznej, pełnej satysfakcji służby, aby wszystko cokolwiek czynią, spotykało się z uznaniem społecznym - powiedział Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta.

A już jutro w Świdnicy odbędą się powiatowe obchody święta Policji. Rozpocznie je uroczysta Msza Święta w kościele pw. NMP Królowej Polski w Świdnicy na osiedlu Młodych, a o godzinie 12.00 uroczysta akademia w sali narad Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group