Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1021
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nowa metoda oszustów

Sobota, 23 stycznia 2016, 6:40
Aktualizacja: 8:35
Autor: opr.red.
Region: Nowa metoda oszustów
Fot. www.um.zarow.pl
Funkcjonariusze z komisariatu policji w Żarowie ostrzegają mieszkańców przed oszustami. Tym razem doręczają oni fałszywe przesyłki, których pokwitowanie może spowodować podpisanie umowy, skutkującej finansowym obciążeniem. Taki przypadek został już odnotowany na terenie gminy Żarów.

Poszkodowany odebrał paczkę o wartości 250 złotych, której wcześniej nie zamawiał. Oszusta jednak udało się namierzyć i pieniądze wróciły do właściciela. - Zwracamy się z apelem do mieszkańców, aby nie odbierali przesyłek, których nie oczekują i których nie zamawiali - apelują policjanci i podkreślają, że oszuści coraz częściej próbują naciągnąć indywidualnych odbiorców, dostarczając niezamówione przesyłki i oczekując ich odbioru.

- Jeżeli w Państwa mieszkaniu pojawi się kurier z przesyłką, której nie oczekujecie i której nie zamawialiście, pod żadnym pretekstem nie odbierajcie tej przesyłki. Odbierając taką przesyłkę i kwitując jej odbiór, możecie być Państwo narażeni na podpisanie jakiejś umowy, skutkującej zobowiązaniem finansowym - ostrzega Janusz Kozendra komendant policji w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group