Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 635
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pszenno: Nowa nawierzchnia w hali w Pszennie

Poniedziałek, 26 września 2016, 15:15
Aktualizacja: Wtorek, 27 września 2016, 10:19
Autor: red
Pszenno: Nowa nawierzchnia w hali w Pszennie
Fot. Gmina Świdnica
Nie tylko uczniowie z centrum oświatowego w Witoszowie Dolnym i Szkole Podstawowej w Bystrzycy Górnej mogą się cieszyć z nowoczesnego zaplecza sportowego.

Od września nowa nawierzchnia sali gimnastycznej jest także w centrum oświatowym w Pszennie.

Szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole w Pszennie stanowi jedno z trzech centrów oświatowych w gminie Świdnica i jednocześnie największe pod względem liczby uczniów. Sala gimnastyczna, która od blisko 16 lat służy uczniom wymagała remontu nowej nawierzchni. W ciągu miesiąca dotychczasową nawierzchnię parkietową zastąpiono na wykładzinę tarketową w 2 kolorach.

Zalety nowego rozwiązania już docenili uczniowie, nauczyciele, a przede wszystkim personel dbający o czystość. Estetyka i jednorodność, wyjątkowa odporność na wgniecenia, łatwa pielęgnacja i redukcja zużycia wody i środków czyszczących, produkt przyjazny dla środowiska, zapewniający lepszą jakość powietrza w pomieszczeniu – to jedne z wielu atutów o których mówią użytkownicy. Łączny koszt zadania realizowany, przez firmę Arim Sport Michał Kozłowiecki z Jeleniej Góry wyniósł 69,9 tys. zł. i obejmował wymianę podłogi sportowej na pow. 350,9 m2.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group