Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1212
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Nowi w szeregach

Piątek, 1 stycznia 2021, 9:37
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Nowi w szeregach
Fot. KPP Świdnica
Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy mł. insp. Andrzej Dobies powitał w naszej komendzie dziewięcioro nowo przyjętych funkcjonariuszy. Młodzi policjanci służbę pełnić będą na terenie Świdnicy, Żarowa i Słotwiny.

Szeregi policji powiatu świdnickiego powiększyły się wczoraj o dziewięcioro nowych funkcjonariuszy. Szczęśliwą „dziewiątkę” z życzeniami owocnej i pełnej sukcesów służby powitał Komendant Powiatowy młodszy inspektor Andrzej Dobies oraz jego Zastępca podinspektor Adam Jacek Pilch. W powitaniu ponadto udział wzięli Zastępca Naczelnika Prewencji nadkomisarz Tomasz Lenkiewicz oraz Przewodniczący Związków Zawodowych NSZZP w Świdnicy aspirant sztabowy Dariusz Misiura

Świeżo upieczeni funkcjonariusze otrzymali ponadto od przełożonych swoje pierwsze rozkazy personalne na podstawie których formalnie zostali policjantami.

Kolejnym, po uroczystym ślubowaniu, etapem służby będzie dla nich kilkumiesięczne szkolenie zawodowe w jednej ze szkół Policji. Po ukończeniu szkolenia zawodowego pełnić będą służbę na ulicach naszego powiatu, dbając o bezpieczeństwo jego mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group