Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nowy dworzec w Świdnicy od niedzieli otwarty dla podróżnych!

Czwartek, 12 grudnia 2013, 13:23
Aktualizacja: 0:28
Autor: red.
Świdnica: Nowy dworzec w Świdnicy od niedzieli otwarty dla podróżnych!
Fot. użyczone
Już w najbliższą niedzielę, 15 grudnia po raz pierwszy będzie można pojechać bez przesiadek bezpiecznym i komfortowym autobusem szynowym Kolei Dolnośląskich ze Świdnicy do Wrocławia. Tego dnia wszystkie pociągi przewoźnika na trasie Świdnica–Wrocław–Świdnica będą bezpłatne.

Specjalny pociąg promocyjny wyjeżdża z dworca głównego we Wrocławiu o godz. 13.01. W Świdnicy pasażerów czeka moc atrakcji związanych z otwarciem dworca kolejowego, na które zaprasza Miasto Świdnica. W godz. 14.00-19.00 w wyremontowanym – secesyjnym obiekcie zaplanowano m. in. występy artystyczne, pokazy taneczne, wystawy kolejowe, muzykę na żywo – kolejowy blues, otwarcie wystawy prac z warsztatów malowania bombek, a także konkursy z upominkami.

Korzystaj z szansy i oszczędzaj!
Bilet ze Świdnicy do Wrocławia w pociągach Kolei Dolnośląskich kosztuje tylko 5 zł, w obie strony wychodzi jeszcze taniej - tylko 8 zł, a bilet powrotny nie traci ważności przez 6 dni. Osoby, które jeżdżą systematycznie mogą kupić bilet miesięczny za 180 zł i codziennie podróżować komfortowo i bezpiecznie. W naszych pociągach można również przewieźć duży bagaż lub rower jedynie za 1 zł.

Dodatkowo pasażerowie Kolei Dolnośląskich mogą korzystać ze zniżek w świdnickiej komunikacji miejskiej w ramach zintegrowanego biletu miesięcznego – „wspólny przejazd”. Podróżni korzystający z biletu miesięcznego Kolei Dolnośląskich na trasie Świdnica Miasto-Wrocław Główny za normalny bilet miesięczny w świdnickim MPK zapłacą ponad 3 razy taniej, bo od 23 do 31 zł w zależności od wybranych stref.

Poznaj 3 powody, dla których polubisz podróż pociągiem!
Koleje Dolnośląskie to: komfort, miła obsługa i bezpieczeństwo. Nasze autobusy szynowe wyposażone są w wygodne ergonomiczne fotele, dzięki temu podróżni w drodze do pracy mogą spokojnie i wygodnie usiąść, odprężyć się i przeczytać poranną prasę lub kolejny rozdział książki, Nasze pojazdy posiadają wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i podróżujących z małymi dziećmi - jak szerokie podjazdy, toalety i miejsca na wózki. W naszych pociągach pasażerowie mogą liczyć na kompetentną pomoc naszych pracowników, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące podróży pociągiem. Nasze drużyny konduktorskie udzielają także informacji o naszych połączeniach i ofertach. Autobusy szynowe wyposażone są w monitoring i spełniają wszelkie wymogi z zakresu bezpieczeństwa, dlatego w naszych pociągach podróżni mogą czuć się bezpiecznie.

(UM Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group