Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 691
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nowy mieszkaniec

Sobota, 8 maja 2021, 13:20
Autor: red
Żarów: Nowy mieszkaniec
Fot. UM Żarów
Pierwszy pakiet powitalny trafił już do najmłodszego mieszkańca gminy Żarów. Otrzymał go Kacper Dąbrowski mieszkaniec Kalna, który przyszedł na świat 19 marca 2021r.

W dniu narodzin ważył 4 kg i mierzył 56 cm. Burmistrz Leszek Michalak wręczył pakiet „Paka dla Niemowlaka” szczęśliwej mamie, składając najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia.

- Narodziny dziecka to przełomowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Z wielką radością pragnę złożyć na Pani ręce najserdeczniejsze gratulacje. Życzę, aby pociecha rozwijała się w zdrowiu i pełni szczęścia, a także wiele optymizmu i siły, które pomogą spełnić się w tej najważniejszej rodzicielskiej roli – życzył mamie Kacpra burmistrz Leszek Michalak.

Zawartość powitalnego pakietu „Paka dla Niemowlaka” została tak dobrana, aby upominki były przydatne rodzicom w pierwszych tygodniach życia dzieci. Znajdują się w niej poduszka, ręcznik, śliniaczek, maskotka oraz list gratulacyjny. Wszystko opisane hasłem „Mieszkam w Gminie Żarów”.

Przypominamy, że warunkiem otrzymania zestawu upominkowego jest zameldowanie nowo narodzonego dziecka na pobyt stały na terenie gminy Żarów i zameldowanie na pobyt stały przynajmniej jednego z rodziców bądź opiekunów prawnych w okresie co najmniej 3 miesięcy przed narodzeniem dziecka. Regulamin akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka” oraz wniosek i oświadczenie do pobrania ze strony internetowe: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,202670,paka-niemowlaka.html Szczegółowych informacji udziela Referat Organizacyjny pod numerem tel. 74 30 67 329 i 74 30 67 340. Rodzice zainteresowani otrzymaniem pakietu powitalnego muszą złożyć wniosek w Urzędzie Miejskim w Żarowie osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Żarowie ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów. Możliwe jest również złożenie wniosku elektronicznie poprzez ePUAP.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group