Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Odeszli na zasłużoną emeryturę

Piątek, 5 lutego 2016, 10:44
Autor: opr.red.
Świdnica: Odeszli na zasłużoną emeryturę
Fot. www.swidnica.policja.gov.pl
W dniu 29.01.2016r. na uroczystym spotkaniu w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy inspektor Krzysztof Niziołek pożegnał 6 policjantów odchodzących na emeryturę.

Ze służbą, kolegami i przełożonymi pożegnali się: mł. insp. Marek Cupiał - Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy ds. Prewencji , podinsp. Kazimierz Białoń- Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-śledczego KPP w Świdnicy , dwóch Oficerów Dyżurnych świdnickiej Komendy oraz dwóch dyżurnych z Komisariatu Policji w Świebodzicach. Podczas uroczystej odprawy służbowej w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy inspektor Krzysztof Niziołek w gronie zaproszonych gości i kadry kierowniczej garnizonu świdnickiego Policji pożegnał 6 policjantów odchodzących na emeryturę. Po wielu latach służby w garnizonie Policji świdnickiej postanowili odejść na zasłużony odpoczynek, "najmłodsi" przepracowali jako funkcjonariusze 25 lat, natomiast najstarsi aż 39 lat.

Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy insp. Krzysztof Niziołek przekazał odchodzącym na emeryturę życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny. Wszystkim podziękował za długoletnią, sumienna i wzorową służbę w jednostkach podległych Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy wręczając Listy Gratulacyjne.

Odchodzący na emeryturę otrzymali także podziękowania i upominki od związków zawodowych, które wręczyli przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group