Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Odkręcił butlę z gazem, ale policjanci go uratowali

Czwartek, 19 kwietnia 2018, 7:30
Autor: red
Strzegom: Odkręcił butlę z gazem, ale policjanci go uratowali
Fot. KPP Świdnica
Policjanci Komisariatu Policji w Strzegomiu uratowali mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie, odkręcając butlę z gazem w swoim samochodzie. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce interwencji, przeprowadzili sprawną akcję reanimacyjną, a mężczyzna trafił do szpitala.

W godzinach wieczornych 14 kwietnia dyżurny komisariatu Policji w Strzegomiu otrzymał informację o mężczyźnie, który opuścił swoje miejsce zamieszkania z zamiarem popełnienia samobójstwa. Z mieszkania zabrał pustą butlę gazową i odjechał swoim samochodem, nie wskazując miejsca.

Dyżurny natychmiast powiadomił o tym fakcie policjantów, którzy pełnili służbę. Ustalili oni, że 24-latek napełnił butlę gazową na jednej ze stacji paliw na terenie powiatu świdnickiego, a następnie odjechał w nieznanym kierunku. Policjanci poszukując mężczyzny, na jednym z odosobnionych parkingów na terenie powiatu świdnickiego, ujawnili samochód należący do 24-latka.

W pojeździe zauważyli mężczyznę, który bezwładnie leżał na siedzeniu. Na drugim siedzeniu znajdowała się butla gazowa, z której ulatniał się gaz. Natychmiast ruszyli na ratunek. W obawie o zdrowie i życie kierowcy wybili szybę w drzwiach i wyciągnęli go z auta na bezpieczną odległość. Gdy okazało się, że nie daje oznak życia, zaczął się wyścig z czasem. Liczyła się każda sekunda. Policjanci przystąpili do reanimacji. Podjęte działania ratownicze funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Strzegomiu doprowadziły do przywrócenia jego czynności życiowych jeszcze przed przybyciem Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna przewieziony został do szpitala celem dalszej hospitalizacji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group