Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 579
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Odnowią przystanki autobusowe w mieście

Czwartek, 6 lipca 2017, 15:52
Autor: red
Świdnica: Odnowią przystanki autobusowe w mieście
Fot. UM Świdnica
W okresie wakacyjnym na terenie Świdnicy przeprowadzone zostaną remonty przystanków komunikacji zbiorowej.

Zostanę one odmalowane, a w części z nich pojawią się nowe ławki. Dodatkowo we wszystkich wymienione zostaną rozkłady jazdy na nowe gabloty, co pozwoli na zamieszczanie rozkładów o powiększonej czcionce oraz komunikatów i ważnych informacji dla pasażerów.
Do 20 lipca odnowione zostaną przystanki autobusowe znajdujące się przy ul. Łukasińskiego/ cmentarz, Bystrzycka/przejazd kolejowy, Westerplatte/Bystrzycka (DZM) oraz Kopernika/Zarzecze. Ponadto, dwa przystanki przy ul. Saperów/Wrocławska i ul. Emilii Plater (pętla) zostaną wyposażone w nowe ławki.

Na mocy porozumienia z właścicielem terenu całkowicie nowa wiata została usytuowana przy ul. Sikorskiego, tuż obok funkcjonującego tam hipermarketu. Natomiast przystanek przy ul. Wokulskiego został wyposażony we wiatę przystankową, o którą wnioskowali mieszkańcy oraz pracownicy pobliskich zakładów.

Przypominamy również, że jak co roku młodzież uprawniona jest do korzystania z biletów okresowych, wakacyjnych. Ich wartość jest wielokrotnie mniejsza: strefa miejska - 16,00 zł, podmiejska - 18,00 zł, pozamiejska - 21,00 zł. Zakup tego ostatniego daje możliwość poruszania się po wszystkich strefach komunikacyjnych, czyli w całej sieci komunikacji miejskiej. Wszystkie bilety okresowe dają możliwość do skorzystanie z nieograniczonej liczby przejazdów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group