Czwartek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Odpowie przed Sądem za posiadanie narkotyków

Środa, 10 lutego 2016, 16:00
Aktualizacja: 16:24
Autor: opr.red.
Świdnica: Odpowie przed Sądem za posiadanie narkotyków
Fot. red.
1 osoba zatrzymana, przechwycona amfetamina, marihuana, haszysz, extasy. Zabezpieczona waga elektroniczna i pieniądze w kwocie 14500 zł. To efekty interwencji domowej przeprowadzonej przez policjantów Wydziału Prewencji świdnickiej Komendy.

Policjanci ze świdnickiej Komendy, w sobotnią noc, zostali wezwani na interwencję do mieszkania, gdzie lokatorzy zbyt głośno się zachowywali, nie dając spać sąsiadom. Funkcjonariusze na miejscu zastali trzech mężczyzn oraz 43-letnią właścicielkę mieszkania. Uwagę policjantów zwróciła leżąca w pokoju reklamówka, na którą nerwowo spoglądali wszyscy obecni w mieszkaniu. Jak się okazało w reklamówce znajdowało się kilka woreczków strunowych z poporcjowanym proszkiem koloru białego i niebieskiego, słoikiem z z suszem roślinnym koloru zielonego, pudełkiem z substancją koloru brązowego. Na miejscu funkcjonariusze ujawnili również pieniądze w kwocie 14500 złotych oraz wagę elektroniczną.

Po przebadaniu na testerach narkotykowych zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to amfetamina, marihuana, haszysz oraz tabletka extasy. W mieszkaniu znajdowało się łącznie 20 porcji handlowych amfetaminy, 25 porcji marihuany, a także 1 porcja haszyszu i extasy. Dodatkowo kobieta posiadała przy sobie niemal 5 porcji handlowych amfetaminy.

43- latka przyznała, że zabezpieczone narkotyki i przedmioty są jej własnością, została zatrzymana w policyjnym areszcie. Usłyszała już 5 zarzutów posiadania środków odurzających i psychotropowych oraz zarzut udzielania jednej osobie środków odurzających.

Obecnie policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, o dalszym losie podejrzanej zdecyduje sąd.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group