Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 640
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Okradł bezdomnego– grozi mu 12 lat pozbawienia wolności

Wtorek, 27 grudnia 2011, 12:49
Aktualizacja: Czwartek, 29 grudnia 2011, 18:40
Autor: red
Świebodzice: Okradł bezdomnego– grozi mu 12 lat pozbawienia wolności
Fot. red
Do 12 lat pozbawienia wolności może grozić zatrzymanemu przez świebodzickich policjantów 42 letniemu mężczyźnie, który okradł bezdomnego mieszkańca Świebodzic.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju na 62 letnim bezdomnym. Zatrzymany mężczyzna wraz ze swoim kompanem wtargnęli do zamieszkującego w garażu 62 letniego mężczyzny, przewrócili go na ziemię doprowadzając do stanu bezbronności. Gdy 62 latek nie mógł zareagować skradli mu telefon komórkowy, dowód osobisty oraz dwie piły spalinowe, ze skradzionymi rzeczami oddalili się w nieznanym kierunku. W wyniku podjętych przez policjantów czynności zatrzymano jednego ze sprawców tego zdarzenia. Okazał się nim 42 letni mieszkaniec Świebodzic. Mężczyzna znany jest świebodzickim policjantom. Pokrzywdzony 62 latek nie odniósł żadnych obrażeń i nie korzystał z pomocy lekarskiej.

Zatrzymany 42 latek został osadzony do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Po przesłuchaniu został doprowadzony do Prokuratury, wobec niego zastosowano miesięczny areszt tymczasowy.

W chwili obecnej policjanci ze Świebodzic prowadzą zmierzające do ustalenia i zatrzymania drugiego ze sprawców rozboju..

Za czyn, którego dopuścili się mężczyźni może im grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group