Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 966
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Okradł własną matkę

Czwartek, 20 października 2016, 10:21
Aktualizacja: 10:24
Autor: red
Świebodzice: Okradł własną matkę
Fot. KPP Świdnica
Policjanci ze Świebodzic zatrzymali 30–letniego mężczyznę, który z mieszkania oraz piwnicy należących do swojej matki dokonał kradzieży różnych przedmiotów o łącznej wartości ponad 3 tys. złotych.

W ostatnich dniach mieszkanka Świebodzic złożyła zawiadomienie o dokonanej na jej szkodę kradzieży z mieszkania oraz kradzieży z włamaniem do piwnicy. Według relacji kobiety, utraciła ona w ten sposób przedmioty o wartości przekraczającej 3 tys. złotych. Były wśród nich między innymi laptop oraz telewizor.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Świebodzicach wytypowali i zatrzymali podejrzewanego, który przyznał się do popełnienia powyższych czynów. Okazał się nim 30-letni świebodziczanin – syn pokrzywdzonej. Do mieszkania matki wszedł wykorzystując posiadane klucze, a że nie miał takowych do piwnicy, więc się do niej włamał.
Policjanci ustalili ponadto, iż mężczyzna ma na koncie także kradzież parasola ogrodowego na szkodę jednego z miejscowych lokali.

Część skradzionego mienia została już przez policjantów odzyskana i powróciła do prawowitych właścicieli. Jak się okazało, swój „łup” podejrzany spieniężał między innymi w lombardach.

30-latek usłyszał już zarzuty, teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Przypomnijmy, iż kradzież zagrożona jest karą do 5 lat, a kradzież z włamaniem do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group