Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Okradli warsztat samochodowy

Wiadomości: Żarów
Środa, 23 listopada 2011, 12:46
Aktualizacja: 16:55
Autor: red
Fot. red
Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić zatrzymanym przez policjantów z Żarowa, dwóm mieszkańcom Świdnicy podejrzewanym o włamanie do warsztatu samochodowego i kradzież sprzętu wartości blisko 30 tysięcy złotych.

Policjanci z Komisariatu Policji w Żarowie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do warsztatu samochodowego. Sprawcy nieustalonym narzędziem otworzyli kłódki zabezpieczające drzwi wejściowe do warsztatu i wywieźli z niego sprzęt w postaci elektronarzędzi , urządzenie do obsługi klimatyzacji, kilkanaście kompletów opon oraz drobny sprzęt warsztatowy.
Straty na szkodę 36 letniego właściciela warsztatu wyniosły około 30 tysięcy złotych.

W trakcie prowadzonych czynności przez kryminalnych z Żarowa zostali ustaleni i zatrzymani sprawcy tego włamania. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Świdnicy w wieku 27 i 28 lat. Obaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Sprzęt, który skradli ukryli w różnych miejscach na terenie Świdnicy. Część drobnego sprzętu przechowywali w swoich mieszkaniach, większe przedmioty ukryte były w komórkach i piwnicach . Policjanci odzyskali znaczną część skradzionego mienia.

Dzisiaj zatrzymani zostaną przesłuchani i doprowadzeni do Prokuratury.
Za czyn, którego się dopuścili może im grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group