Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 538
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Okradziony PKPS potrzebuje pomocy

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 22 marca 2010, 16:18
Aktualizacja: 16:20
Autor: UM Świdnica
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Na co dzień pomagają potrzebującym, teraz sami potrzebują wsparcia. Mowa o Polskim Komitecie Pomocy Społecznej Zarządzie Miejsko–Gminny, który działa w Świdnicy.

– Niedawno zostaliśmy okradzeni ze sprzętu, który służył nam do pracy. Zginęły dwa komputery i kserokopiarka. Jakby tego było mało, to teraz zepsuła się kuchenka gazowa, na której przygotowujemy potrawy dla potrzebujących, bądź też na spotkania w ramach Klubu Seniora. Sami nie możemy pozwolić sobie na zakup nowego urządzenia, dlatego apelujemy do ludzi dobrej woli. Jeśli ktoś z Państwa może podarować nam używaną kuchenkę gazową, która jest sprawna, to z pewnością rozwiąże część naszych kłopotów – mówi Tadeusz Smarzyński, wiceprezes PKPS.

Osoby zainteresowane wsparciem świdnickiego oddziału PKPS proszone są o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00, w siedzibie organizacji, al. Niepodległości 4 lub telefonicznie 74 852-05-67.

Polski Komitet Pomocy Społecznej w Świdnicy rozpoczął swoją działalność statutową w 1961 roku. Misją organizacji jest pomoc oraz wspieranie tych osób, które z różnych przyczyn niezdolne są do rozwiązywania swych życiowych problemów. Stosując szeroki wachlarz działań organizacja wspiera przede wszystkim osoby starsze, samotne, zagrożone demoralizacją, osoby ubogie i bezdomne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group