Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Olej, garnek i podpalone auto

Środa, 2 czerwca 2010, 21:30
Aktualizacja: 21:32
Autor: KO
powiat świdnicki: Olej, garnek i podpalone auto
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Strażacy mają pełne ręce roboty. Zneutralizowali dwie plamy oleju, ugasili pożar wywołany przez garnek na kuchence, tropili woń gazu na świdnickim osiedlu i ugasili płonący samochód.

Plamy oleju są zmorą na drogach. W Świebodzicach przy ul. Sienkiewicza oleisty ślad strażacy usuwali w poniedziałkowy poranek, w Świdnicy – tego samego dnia późnym popołudniem przy ul. Westerplatte. Również w poniedziałek straż wyjechała do interwencji w Jaworzynie Śląskiej. Tam tuż po godz. 13 doszło do pożaru. Spowodował go zostawiony na kuchence gazowej garnek. Pierwsi na miejscu byli strażacy-ochotnicy, straż państwowa dokończyła robotę. Udzielono pomocy dwóm kobietom przebywającym w mieszkaniu. Zniszczeniu uległy mele kuchenne i panele.

Mieszkańcy bloku przy ul. Riedla w Świdnicy z kolei wczoraj wezwali straż, bo czuli ulatniający się gaz. Okazało się, że to zapach z… kanalizacji. Przy niskim ciśnieniu tak nieładnie pachniało z przewodów kanalizacyjnych.

Mieszkańcy Rynku z kolei wezwali wczoraj straż do płonącego kosza na śmieci. To była błyskawiczna akcja. Strażacy wyskoczyli z wozu, wlali wodę do kubła i już mogli odjechać. Mieszkańcy obserwowali działania zawodowców z okien.

Groźniej było w Żarowie, gdzie płonął samochód. Auto marki KIA zostało najprawdopodobniej podpalone. Spłonął cały samochód zaparkowany przy ciepłowni.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group