Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 936
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Wrocław: On kocha pomagać innym – Świdniczanin znów nagrodzony

Piątek, 10 czerwca 2011, 8:33
Aktualizacja: 8:39
Autor: red.
Świdnica/Wrocław: On kocha pomagać innym – Świdniczanin znów nagrodzony
Fot. użyczone
Po raz kolejny dziewiętnastoletni świdniczanin został nagrodzony za swoją pracę na rzecz innych. Tym razem Piotr Parobiec, jako jedyny społecznik Dolnego Śląska został wyróżniony podczas gali „Olimpijczycy 2011”.

Nagroda do świdniczanina trafiła za wyjątkowe działania społeczne i dotychczasowe osiągnięcia. - Kreatywność, ciekawość świata oraz edukacja, to kapitał na przyszłość. Jestem pod wrażeniem Pana aktywności. Proszę wybaczyć moje wzruszenie, ale jest Pan osobą wyjątkową poświęcającą swój wolny czas innym, aby czynić dobro. Życzę dalszych sukcesów, rozwijania pasji oraz realizacji życiowych zamierzeń."- mówiła o Piotrze Beata Pawłowic, Dolnośląski Kurator Oświaty wręczając świdniczaninowi nagrodę.

Uroczysta Gala „Olimpijczycy 2011” odbyła się we wtorek 7 czerwca we Wrocławiu. - Kocham pomagać i dzielić się sobą z innymi i chciałbym ułożyć sobie w taki sposób życie, aby móc działać, jak najdłużej. Każde osiągnięcie daje bardzo dużą motywację do dalszych działań i jest w pewnym sensie zobowiązaniem wobec społeczeństwa –mówi o swoim wyróżnieniu Piotr Parobiec. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group