Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Oni mają talent!

Sobota, 24 marca 2012, 8:24
Aktualizacja: 13:46
Autor: red
Świdnica: Oni mają talent!
Fot. użyczone
Dzień wiosny, 21 marca 2012, upłynął w Zespole Szkół Hotelarsko–Turystycznych pod hasłem Dnia Talentów. Podczas drugiej edycji imprezy podziwialiśmy prezentacje i pokazy różnorodnych umiejętności i talentów uczniów Hotelarki.

Jako pierwszy zaprezentował się zespół muzyczny Rivendell w składzie Przemysław Banasik oraz gościnnie: Wiktor Kamiński, Rafał Sordyl i Dawid Kozieł. Muzycy zaprezentowali ostrego rocka, między innymi piosenkę do tekstu nauczycielki języka polskiego z Hotelarki, pani Agnieszki Paprzyckiej-wychodzącego z ukrycia talentu poetyckiego.

Ciekawe zainteresowania przedstawiła Magdalena Pokrywka, która trenuje wyczynowo jazdę na rowerze górskim. Magda wjechała do auli szkolnej na profesjonalnym rowerze w pełnym stroju prezentując swoje zdolności.
Obejrzeliśmy mistrzynię Dolnego Śląska w aerobiku rekreacyjnym, Wiktorię Szymańską.
Podziwialiśmy zdjęcia Sandry Grobelnej, która od dawna interesuje się fotografią oraz prace plastyczne Ewy Kazimierczak.

Podczas występu tanecznego Klaudii Wilk nogi same podrywały się do tańca a po oszałamiającej sambie w wykonaniu Malwiny Skiślewicz oraz Kacpra Łukowiaka (gościnnie) z chęcią przenieślibyśmy się do roztańczonej i gorącej Brazylii.

W zupełnie innym stylu, c-walk, zaprezentowali się Kinga Kiliszewska i po raz drugi Maciej Dziedzic, uczeń Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy. Wzbudzili ogromny entuzjazm publiczności.
Krzysztof Bartnicki zaprezentował swoje średniowieczne zabawki takie jak miecz, zbroję rycerską oraz inne nieodłączne elementy rycerza z Bractwa św. Jana Chrzciciela z Jerozolimy.
Humorystyczny akcent zaznaczyli Klaudia Wilk, Martyna Benderyszyn, Ewelina Kolarska, Maciej Szpak, Gracjan Zając i Krzysztof Bartnicki tańcząc do muzyki z filmu Grease.
Po raz kolejny usłyszeliśmy uzdolnioną wokalnie Anitę Bigus oraz Gracjana Zająca w niesamowitym beatboxie.
Prezentacje zakończył Mateusz Miniuk chwaląc się zdolnościami gitarowymi.
Całość poprowadzili z dużą dozą humoru Natalia Wrzesińska i Przemysław Dłutkowski.
Publiczność doceniła występy swoich rówieśników głośnymi brawami a Samorząd Uczniowski Hotelarki zaprosił wszystkich na kolejną edycję w przyszłym roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group