Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1165
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Opłatek u diabetyków

Sobota, 18 grudnia 2021, 13:41
Autor: red
Świebodzice: Opłatek u diabetyków
Fot. UM Świebodzice
W piątek (17 grudnia) w Miejskim Kole Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Świebodzicach odbyło się kameralne spotkanie opłatkowe.

Na zaproszenie Prezes Krystyny Michalskiej wzięli w nim udział Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Sekretarz Miasta Sabina Cebula oraz Dziekan Dekanatu Świebodzickiego Ksiądz Proboszcz Józef Siemasz, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Elwira Kirklo-Rusek oraz członkowie koła.

Atmosfera podczas spotkania była miła, rodzinna, wypełniona dźwiękiem kolęd. Po błogosławieństwie rozdano opłatki, jednak ze względów bezpieczeństwa życzenia złożono z pominięciem tradycyjnego dzielenia się.

Burmistrz Paweł Ozga życzył wszystkim uczestnikom nie tylko zdrowia, które jak podkreślił, jest najwyższą wartością, ale również spokoju i rodzinnej atmosfery przy świątecznym stole, przekazał także upominek. Do życzeń dołączyli się również Ksiądz Proboszcz oraz Prezes Stowarzyszenia. Następnie Krystyna Michalska przekazała na ręce Dyrektor Szkoły Nr 1 glukometr dla ucznia cierpiącego na cukrzycę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group