Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1005
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Opłatkowe spotkanie z przedsiębiorcami

Czwartek, 24 grudnia 2015, 11:15
Aktualizacja: 12:16
Autor: opr.red.
Świebodzice: Opłatkowe spotkanie z przedsiębiorcami
Fot. www.swiebodzice.pl
Starosta świdnicki, właściciele firm, szefowie instytucji miejskich i spółek gminnych; radni miejscy i powiatowi, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz wielu innych gości jak co roku przyjęło zaproszenie Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Łukasza Kwadransa na opłatkowe spotkanie w Miejskim Domu Kultury.

Uroczystość jest doroczną okazją do podziękowania wszystkim tym, którzy aktywnie wspierają różne działania samorządu, skierowane do mieszkańców - wydarzenia kulturalne, imprezy sportowe, itp.

Spotkanie odbyło się 19 grudnia. W pięknej, świątecznej scenerii, przy choince i opłatku oraz akompaniamencie radosnych, świątecznych piosenek w wykonaniu uzdolnionej młodzieży, biorącej udział w projekcie Songs about life, realizowanym niedawno przez MDK we współpracy z podobną instytucją w Lipsku. Uroczystość poprowadziła Agnieszka Gielata, dyrektor MDK.

- To dla mnie wielki zaszczyt, że już kolejny rok mogę w ten wyjątkowy i uroczysty sposób wyrazić swoje podziękowanie i uznanie za Państwa wkład w życie i rozwój miasta - podkreślał burmistrz Bogdan Kożuchowicz. - Cieszę się, że jesteście z nami, dziś możemy się tu chyba poczuć jak w gronie przyjaciół, rodziny. W obliczu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia proszę przyjąć nie tylko najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasową współpracę, ale przede wszystkim życzenia radosnych, pełnych ciepła i obecności bliskich, świąt i wszelkiej pomyślności w nowym roku - zwrócił się do gości burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Przewodniczący RM Łukasz Kwadrans podkreślał, że wpływ na życie kulturalne i gospodarcze firm i instytucji jest nie do przecenienia. - Dzięki Państwu Świebodzice to miasto, w którym dzieje się wiele dobrego, dziękuję i także życzę Państwu spokojnych i rodzinnych świąt.

Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie podziękowań od władz miasta dla szefów firm, współpracujących od lat z miastem. Szczególne podziękowania i życzenia dalszej, dobrej współpracy złożył także wszystkim starosta świdnicki Piotr Fedorowicz.

Ponieważ spotkanie zawsze ma charakter świąteczny, nie mogło zabraknąć bożonarodzeniowych akcentów - ksiądz Grzegorz Fabiński z parafii pw. Św. Mikołaja odczytał fragment Ewangelii i poświęcił opłatek, by wszyscy goście mogli złożyć sobie świąteczne życzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group