Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 880
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Organizacje pozarządowe w dyskusji z prezydentem

Środa, 8 czerwca 2011, 19:58
Aktualizacja: 20:01
Autor: GrA
Świdnica: Organizacje pozarządowe w dyskusji z prezydentem
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Dziś władze miasta spotkały się z przedstawicielami świdnickich organizacji pozarządowych. W sali narad świdnickiego Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy zebrało się dziś ponad siedemdziesięciu przedstawicieli świdnickich organizacji.

Podsumowanie ubiegłorocznej współpracy, propozycje na rok kolejny, ale przede wszystkim budowa Centrum Organizacji Pozarządowych przy ulicy Długiej 33 to główne tematy poruszone podczas dzisiejszego spotkania. – Budynek przy ulicy Długiej będzie miejscem generowania pytań i pomysłów, symbolem do angażowania się w wymiar życia społecznego – mówił dziś prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek.

Spotkanie stało się także okazją do podziękować. Światowy Związek Żołnierzy AK na czele z prezesem związku Tadeuszem Łyżwą złożyli dziś na ręce prezydenta podziękowanie za wsparcie budowy pomnika ofiar katyńskich na placu świętej Małgorzaty. –Chcieliśmy podziękować dziś za pomoc finansową i wsparcie duchowe przy utworzeniu w Świdnicy pomnika katyńskiego poświęconego kapitanowi Chołodzińskiemu – mówił prezes Łyżwa.

Tematem przewodnim dzisiejszego spotkania była jednak budowa Centrum przy ulicy Długiej. O szczegółach inwestycji przeczytają Państwo już jutro.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group