Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 865
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Osiedle Zarzecze pod lupą

Niedziela, 20 marca 2016, 12:18
Aktualizacja: Sobota, 2 kwietnia 2016, 8:31
Autor: opr.red.
Świdnica: Osiedle Zarzecze pod lupą
Fot. www.sm.swidnica.pl
Prowadząc cykliczne kontrole miejsc, gdzie może dochodzić do czynów zabronionych znajdują się wśród nich takie, na których prawie zawsze, pomimo ostrzeżeń, publikacji prasowych, można zastać osoby łamiące prawo. Do takiego zdarzenia doszło w dniu 17.03. o godz. 17:35 na ul. Kopernika przy pawilonach handlowych.

Gdy strażnicy patrolowali newralgiczny teren, zauważyli trzech mężczyzn, którzy pod balkonami darzyli się alkoholem. Prawdopodobnie interwencja zakończyłaby się pouczeniami, ale jeden z mężczyzn w trakcie prowadzenia czynności wyjaśniających postanowił podać funkcjonariuszom, jak się okazało, fałszywe dane. Za to wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

Jak by się mogło wydawać interwencja została zakończona. Niestety jeden z mężczyzn myśląc, że jest już po interwencji, jest niezauważalny, odszedł nieopodal i oddał mocz na pojemnik do zbierania używanej odzieży. On też za swój czyn otrzymał karę w postaci mandatu. Najciekawsze było ich tłumaczenie, twierdzili, że mogą tak postępować, gdyż są u siebie na dzielnicy i przechodzący tamtędy ludzie i dzieci nie powinni być zgorszeni.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group