• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 0:20
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 739
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Osobówka prowadzona przez pijanego kierowcę wjechała w autobus

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 19 listopada 2010, 15:57
Aktualizacja: Niedziela, 21 listopada 2010, 7:48
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Tuż przed godziną 15. doszło do dramatycznego wypadku na skrzyżowaniu ulic Jodłowa i Okrężna w Świdnicy. Ford mondeo, którym jechały trzy osoby, nie zatrzymał się mimo znaku „stop” i uderzył w autobus jadący drogą główną. Osoby jadące osobówką są ranne.

Poszkodowanymi zajęło się świdnickie pogotowie. Jeden z mężczyzn ma uraz kręgosłupa szyjnego, a drugi jest ogólnie potłuczony. Kierowca mondeo to Rafał L., 26-letni mężczyzna. W chwili wypadku był pijany. Jego kompan ma ok. 25 lat, też jest mocno nietrzeźwy. Policja ustala jego dane, bo mężczyzna nie chce powiedzieć, jak się nazywa.

Z dwoma pijanymi mężczyznami jechała 44-letnia Małgorzata D. Kobieta ma uraz głowy.

Lekko ranny został też kierowca autobusu: Artur Ż., lat 44. Mężczyzna doznał stłuczenia palców stopy, ale nie chciał jechać do szpitala. On był w chwili wypadku trzeźwy.

Zobacz film:

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz

~zajebac 19-11-2010 16:30
Rafał L., 26-letni mężczyzna. W chwili wypadku był pijany - J*** MORDEERCA
~marek 19-11-2010 16:33
wyrwac mu penisa bez znieczulenia, niech cierpi.
~Cześka 19-11-2010 16:36
Drogi Marku dlaczego zaraz wyrwać penisa?Lepiej wydłubać oczy więcej nie pojedzie.
Misiek173 19-11-2010 16:38
zabrać prawko sukinkotowi! mógł kogoś zabic przeciez!
~szok 19-11-2010 16:41
a jak by dzieci wracały ze szkoły chodnikiem mogła być taka tragedia jak w marcinowicach ostatnio
~ 19-11-2010 16:46
pokazcie jego ryja ! pokazcie go ! dlaczego mam nie znac ryja gnoja ktory moze nastepnym razem po pijaku wjechac na mnie ! pokazcie jego ryja !!!
~ 19-11-2010 16:59
zawsze mialem dobre zdanie o fordach ale jak patrze na te zdjecia to leeko mnie ciarki przeszly po plecach
~Lumix 19-11-2010 17:00
byłem na miejscu wypadku , po prostu masakra . Tylko ze wtedy nie wiedziałem że gostek był pijany ; p
~ 19-11-2010 17:35
ale co jemu sie cos stalo ? lumix widziales go ? podobno przezyl tylko dzieki temu ze byl pijany.
KOMENTATOR 19-11-2010 17:45
cud, że tam nikt nie zginął. Wygląda to okropnie, bardzo okropnie.
~jaa 19-11-2010 20:00
Idiota… i kretyn…jak jest taki chojrak po pijaku to niech teraz pokaże tego ryja…jak to napisał poprzednik…. Ale on nie zrobi tego bo pewnie kieliszka do gęby nie wsadzi idiota… i palant.
~Gość 19-11-2010 20:17
A cóż to pan Sz...i nie załapał się na sesję zdjęciową swoją niby to pomocą drogową z Amerykańskiego demobilu.
~..marti : : :"/ >> 19-11-2010 20:50
Masakryczny wypadek. Widziałam to na żywo :/ jak odjeżdżał ten autobus doczepiony do tego dużego auta :/ szczęście że nikt nie zginął
~GIENIA 19-11-2010 21:23
A samochód Fodr Mondeo Pana Turzańskiego... Czyzby jego synalek kierował?
~świdniczanin 19-11-2010 23:04
przecież w świdnicy to sama patologia
~kierowca 19-11-2010 23:34
z takim debilem to do Łodzi na pogotowie tam podają coś co się nazywa pawulon
~kierowca 19-11-2010 23:42
z takim debilem to do Łodzi na pogotowie tam podają coś co się nazywa pawulon
~matka rafcia 19-11-2010 23:55
ale sensacja, zwykla stluczka a wy robicie z tego taka wielka sensacje, chlopak ktory spowodowal wypadek jest moim synem i nie byl pijany, wszystkich dziennikarzy podamy do sondu - to wasza wina
~ 20-11-2010 0:49
bardzo ubolewam ze ten debil NIE ZGINAL ;( poniewaz bedzie mial jeszcze wiele okazji powtorzyc swoj wyczyn. SMIERC FRAJEROM !
~ 20-11-2010 8:24
matka rafcia to ty idź i to do szkoły a nie do SONDU
~kierowca 20-11-2010 9:52
mama Rafałka napisała że poda dziennikarzy do sondu lepiej niech odda swojego oszołoma na leczenie niech się kobieta zastanowi co pisze a gdyby tam ktoś zginął też napisała by że to zwykła stłuczka kobieto otwórz oczy
~ 20-11-2010 11:10
"Dramatyczny" to złe określenie, nikt nie zginął....za duża hiperbolizacja redakcjo. A Rafałkowi powinni dożywotnio zabrać prawojazdy, a nie obciąć penisa czy wydłubać oczy
~ 20-11-2010 11:56
gdzie jest krzyz??!!
~Paulina 21-11-2010 0:14
Nie rozumiem po co dziennikarze "Świdniczki" podają dane osobowe i to jeszcze w taki sposób (np. Jan N.). Takie rzeczy robi się, gdy ktoś zostaje oskarżony w sprawie.... według mnie to bezsensowne budowanie "napięcia"....jak w brukowcu...żal...
~ 21-11-2010 15:59
zabyora mu dozywotnio prawko to bedzie jezdzil bez bo to debil w dyby i na srodku rynku wystawic
~E. 21-11-2010 16:39
Mieszkam obok i obserwowałam wszystko co działo się po wypadku , jestem pod wrażeniem pracy strażaków , w parę minut opanowali sytuację, każdy wiedział co ma robić, szacunek Panowie chylę czoła
~Swidniczka 30-11-2010 9:59
A samochód Fodr Mondeo Pana Turzanskiego... Czyzby jego synalek kierował?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group