Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ostatnie dni na zgłoszenia zespołów do Truskawki

Środa, 12 marca 2014, 14:51
Aktualizacja: 15:01
Autor: red.
Świdnica: Ostatnie dni na zgłoszenia zespołów do Truskawki
Fot. użyczone
Tylko do najbliższego piątku 14 marca można zgłaszać się do udziału w przeglądzie muzycznym Truskawka. Tegoroczna edycja stawia na zespoły z powiatu świdnickiego, ale te z dalszych rejonów też mają szanse. Najlepsi spotkają się w lipcu Parku Centralnym.

Mimo zaawansowanego, jak na przegląd muzyczny wieku (27 lat!), Truskawka nie boi się nowości. Jedną z nich są wprowadzone w tym roku eliminacje koncertowe pod nazwą "Truskawka: Muzyczny Koktajl" (29 marca, 12 kwietnia, 26 kwietnia). Dzięki nim o doborze finalistów zadecydują faktyczne umiejętności zespołów ocenione przez jury a nie ilość sms'ów. Eliminacje są skierowane do zespołów z terenu powiatu świdnickiego. Zespoły spoza niego również mogą się zgłaszać do przeglądu, jednak ich ewentualny udział w finale odbędzie się wyłącznie na podstawie decyzji organizatora, który ma prawo przyznać tzw. "dziką kartę".

Aby zgłosić swój udział nie jest wymagane profesjonalne nagranie. Do zgłoszenia należy dodać co prawda pliki muzyczne, ale wystarczą nagrania audio z salki prób lub koncertu. Główna nagroda Truskawki to 2000 zł, ale nowością jest też to, że wszystkie występujące zespoły mogą liczyć na zwrot przynajmniej części poniesionych kosztów.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury:
http://www.sok.com.pl/truskawka/. Organizatorzy proszę również o udostępnianie zdjęć archiwalnych związanych z przeglądem. Osoby, które chciałyby się podzielić takimi materiałami proszone są o kontakt pod adresem truskawka@sok.com.pl lub numerem telefonu 74 851 56 62.

(ŚOK)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group