Poniedziałek, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 556
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Otwarte Mistrzostwa Judo w Żarowie

Wiadomości: Żarów
Czwartek, 15 października 2015, 18:18
Autor: red
Fot. organizatorzy
Młodzi judocy z polskich i zagranicznych klubów sportowych po raz szósty zawalczą w Otwartych Mistrzostwach Judo rozgrywanych w Żarowie.

Sportowy turniej, podobnie jak w poprzednich latach połączony zostanie z obchodami jubileuszu XIV-lecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park".

Tegoroczną edycję Honorowym Patronatem obejmie Ambasada Japonii.
- Nasza dyscyplina sportowa zyskała wielu sympatyków. A Żarów jest tego najlepszym przykładem. Tutaj trenują nawet przedszkolaki! Po cichu, liczę, że niektórym z nich uda się zrobić jeszcze wielką karierę sportową. Tak, jak Pawłowi Fajdkowi, mistrzowi świata, który przecież też jest żarowianinem. W poprzedniej edycji turnieju wystartowało blisko 200 sportowców z 20 klubów z Polski i Czech. Jako organizatorzy, mamy nadzieję, że w tym roku zwiększy się liczba uczestników i gości odwiedzających nasz turniej - mówi Miłosz Haber, trener Uczniowskiego Klubu Sportowego Judoka Imbramowice.

Zawodników trenujących na sportowych matach spotkać będzie można na pierwszym wspólnym treningu, który zaplanowany został na piątek, 16 października, w godz. 18.00-20.00.

Zgłoszenia zawodników i zawodniczek przyjmowane będą w formie elektronicznej przed turniejem. Więcej informacji można uzyskać u trenera Miłosza Habera, pod nr tel. 698 223 354.

Sportową rywalizację będzie można oglądać w żarowskim Gminnym Centrum Kultury i Sportu w sobotę, 17 października.

Od sześciu lat niezmiennie organizatorami turnieju judo jest gmina Żarów, UKS Judoka Imbramowice, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group