Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1227
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Otwarte z obostrzeniami

Środa, 6 maja 2020, 9:26
Aktualizacja: 9:28
Autor: red
Strzegom: Otwarte z obostrzeniami
Fot. UM Strzegom
Zasady korzystania z otwartych obiektów sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. w Strzegomiu.

W okresie od 4 maja 2020 r. korzystanie z obiektów sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Strzegomiu o charakterze otwartym będzie możliwe przy zachowaniu zasad wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Otwarte zostają następujące obiekty sportowe:

- boiska piłkarskie przy ul. A. Mickiewicza 2, boisko wielofunkcyjne „Orlik” przy ul. A. Mickiewicza 2, kort tenisowy przy ul. A. Mickiewicza 2.

Wyłączone z użytkowania pozostają obiekty otwarte: Skate Park przy ul. Krótkiej, Dirt Park przy ul. Parkowej, boisko wielofunkcyjne przy ul. Koszarowej.

Na boiskach piłkarskich, boisku wielofunkcyjnym typu Orlik może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 6 osób i 1 trener korzystających z tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi.

Na jednym korcie tenisowym mogą przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 4 osoby i 1 trener korzystające z tego kortu, z wyłączeniem jego obsługi.

Pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Strzegomiu są upoważnieni do weryfikowania liczby osób korzystających z obiektów. Z korzystania wyłączone zostają szatnie i węzły sanitarne (poza toaletą). Środki do dezynfekcji rąk są dostępne u pracowników OSiR Sp. z o. o. obsługujących poszczególne obiekty. Wprowadza się piętnastominutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi grupami korzystających. Osoby korzystające z obiektów lub sprzętu są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group