Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1007
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Pamiętajmy o sportowcach

Czwartek, 22 listopada 2012, 12:48
Aktualizacja: 12:49
Autor: red.
Żarów: Pamiętajmy o sportowcach
Fot. użyczone
Żarowskie Gminne Centrum Kultury i Sportu zaprasza na „Sportowy wieczór wspomnień”, który odbędzie się już w najbliższy piątek 23 listopada. Będzie to dobra okazja, aby upamiętnić zawodników i tych działaczy środowiska sportowego, którzy odnosili całkiem niemałe sukcesy.

- Na wspomnienia zapraszamy każdego, kto swą obecnością zechce uczcić pamięć tych, którzy odeszli, a których działalność nadal żyje w nas – informuje dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Artur Adamek. I dodaje – Nie pozwólmy, aby zostali zapomniani. Serdecznie zapraszam, aby poprzez wystąpienia słowne, fotografie i kartki przypomnieć sobie osoby, który były nam bliskie lub znajome.

Sportowy wieczór wspomnień odbędzie się w piątek 23 listopada o godz. 18.00 w kawiarni Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przy ulicy Piastowskiej 10A.

- Wyraźmy swoje wspomnienia, wspomnijmy momenty, które utkwiły nam w pamięci – mówi Jan Caliński pomysłodawca wieczoru, były zawodnik i trener Zjednoczonych Żarów, który na arenie sportowej odnosił wiele sukcesów.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group