Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 666
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pasowanie na czytelnika

Środa, 2 marca 2016, 14:28
Aktualizacja: 18:34
Autor: opr.red.
Świdnica: Pasowanie na czytelnika
Fot. organizatorzy
W Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy odbyło się uroczyste pasowania na Czytelnika Biblioteki Szkolnej uczniów klas pierwszych. Na uroczystość zaproszona została Pani wicedyrektor Monika Eszwowicz oraz rodzice dzieci.

Podczas inscenizacji przygotowanej przez uczniów z klas 2b i 2d, pierwszaki miały okazję dowiedzieć się, co czują książki, które zostały zniszczone przez czytelników. Przerażeni bohaterowie książek zapomnieli z jakiej są bajki. Na szczęście dzieci pomogły im trafić do właściwej i wszystko skończyło się dobrze. Następnie uczniowie wysłuchali próśb książki, która zwraca się do czytelników, aby po niej nie pisać, nie wyrywać stron oraz dbać o nią.

Najważniejszym momentem całej uroczystości było złożenie przyrzeczenia oraz pasowanie przez Panią Wicedyrektor na Czytelnika Biblioteki Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy.

Małym czytelnikom i rodzicom zaprezentowane zostały również nowości książkowe, które zakupiono do biblioteki w ramach programu rządowego Książki naszych marzeń. Dzieci mogły je sobie pooglądać, a następnie wypożyczyć w bibliotece.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group