Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1199
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaroszów: Pasowanie w Jaroszowie

Niedziela, 7 lutego 2021, 11:50
Autor: red
Jaroszów: Pasowanie w Jaroszowie
Fot. UM Strzegom
29 stycznia 2021 r. – nadeszła chwila długo oczekiwana przez pierwszoklasistów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Bohaterowie dnia, rozpoczęli uroczystość, dostojnie tańcząc poloneza. Następnie dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz powitała najmłodszych uczniów i skierowała do nich kilka ciepłych słów. W części artystycznej, pierwszoklasiści zaprezentowali program, na który wypełniły piosenki, wiersze i tańce o szkole, poznawaniu świata, bezpieczeństwie, kulturze oraz o Polsce.

Po zaprezentowaniu umiejętności zdobytych w pierwszych miesiącach nauki, w podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszoklasiści w pięknych biretach, ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami. Ślubowali także godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Ważnym punktem tej uroczystości był akt pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Jaroszowie, którego dokonała dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów.
Na zakończenie uroczystości, wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

Pierwszoklasistom życzymy, aby z radością chodzili do szkoły.

Aby rozwijali swoje talenty oraz każdego dnia szukali prawdy i piękna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group