Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 893
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lutomia Dolna/Lutomia Górna: Pełnoletni wieczorek seniorów

Wtorek, 30 stycznia 2018, 13:13
Aktualizacja: 15:15
Autor: red
Lutomia Dolna/Lutomia Górna: Pełnoletni wieczorek seniorów
Fot. Gmina Świdnica
To już 18 lat jak seniorzy z Lutomi Dolnej oraz Lutomi Górnej spotykają się w świetlicy wiejskiej na corocznym „Wieczorku Seniora”. Czas spędzony na rozmowach umilił występ zespołu „Mokrzeszów” oraz zespół „Stokrotki” z Lutomi.

Wspomnienia pierwszych spotkań towarzyszyły podczas tegorocznego „Wieczorku Seniora”. Rozmowy o tym co było, ale również o planach na przyszłość i o tym co należy zmienić. Na pytania co mogą doradzić młodym mieszkańcom gminy, seniorzy z uśmiechem odpowiadali – Najlepiej, aby nie popełniali naszych błędów z młodości.
- Wspólny wieczór, w którym mogłam brać udział wraz z zaproszonymi przez was gośćmi pokazał co znaczy „Senior z gminy Świdnica”. Przy każdej okazji staram się wspomnieć jak wspaniałych seniorów posiada gmina. Bo to przecież dzięki wam jesteśmy tutaj – mówiła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

Na seniorów uczestniczących w spotkaniu czekała miła niespodzianka. Każda osoba, która ukończyła 80 lat została poproszona o zajęcie przygotowanych miejsc. Wójt oraz przedstawiciele sołectw wręczyli słodki upominek wraz z życzeniami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group