Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pierwsza porażka Granitu

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 21 października 2013, 22:11
Aktualizacja: 22:12
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze lidera rozgrywek grupy I klasy A Granitu Roztoka po raz pierwszy w tym sezonie zmuszeni byli do opuszczenia murawy w roli pokonanych.

11. kolejka grupy I klasy A
Biały Orzeł Mieroszów - Górnik Boguszów-Gorce 0:1
Gwarek Wałbrzych - Czarni Wałbrzych 2:0
Tęcza Bolesławice - Unia Jaroszów 2:4
Nysa Kłaczyna - KS Walim 1:2
Włókniarz Głuszyca - Sudety Dziećmorowice 1:2
Zieloni Mrowiny - Wenus Nowice 5:2
Zdrój Jedlina Zdrój - Grom Witków 3:1
Granit Roztoka - Cukrownik Pszenno 0:1

Tabela
1. Granit Roztoka----------11 - 26 - 21-8
2. Sudety Dziećmor.-------11 - 25 - 30-14
3. Zdrój Jedlina Zdrój-----11 - 24 - 25-15
4. Czarni Wałbrzych-------11 - 21 - 30-22
5. Wenus Nowice----------11 - 19 - 34-17
6. Grom Witków------------11 - 18 - 30-20
7. Gwarek Wałbrzych-----11 - 17 - 18-15
8. KS Walim-----------------11 - 17 - 22-27
9. Unia Jaroszów----------11 -16 - 22-18
10. Cukrownik Pszenno---11 - 15 - 17-17
11. Włókniarz Głuszyca---11 - 12 - 16-23
12. Orzeł Mieroszów-------11 - 10 - 17-24
13. Tęcza Bolesławice-----11 - 10 - 19-34
14. Zieloni Mrowiny--------11 - 8 - 19-32
15. Górnik Boguszów-G.---11 - 7 - 11-37
16. Nysa Kłaczyna----------11 - 5 - 10-18

11. kolejka grupy II klasy A
Zieloni Łagiewniki - Wieża Rudnica 3:1
Skałki Stolec - Płomień Makowice 1:2
Delta Słupice - LKS Gola Świdnicka 0:1
Czarni Sieniawka - Ślęża Ciepłowody 2:1
Polonia Ząbkowice Śląskie - Rawa Boleścin 4:1
Koliber Uciechów - Niemczanka Niemcza 2:5
Tarnovia Tarnów - Boxmet Piskorzów 1:1
Zgoda Grodziszcze - Błękitni Owiesno 2:0

Tabela
1. Polonia Ząbkowice Śl.---11 - 27 - 39-18
2. Zryw Gola Świdnicka----11 - 27 - 33-12
3. Niemczanka Niemcza----11 - 24 - 27-17
4. Płomień Makowice-------11 - 24 - 42-22
5. Skałki Stolec--------------11 - 21 - 38-14
6. Zieloni Łagiewniki--------11 - 20 - 26-22
7. Tarnovia Tarnów---------11 - 19 - 27-34
8. Czarni Sieniawka---------11 - 18 - 22-25
9. Delta Słupice--------------11 - 16 - 24-22
10. Koliber Uciechów--------11 - 14 - 19-21
11. Rawa Boleścin-----------11 - 11 - 28-37
12. Zgoda Grodziszcze------11 - 11 - 23-33
13. Ślęża Ciepłowody-------11 - 8 - 12-26
14. Wieża Rudnica-----------11 - 8 - 26-45
15. Boxmet Piskorzów-------11 - 7 - 16-31
16. Błękitni Owiesno---------11 - 0 - 15-38

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group