Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 920
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Pierwsze spotkanie nowej Rady Pożytku

Czwartek, 17 listopada 2016, 16:37
Aktualizacja: 16:38
Autor: red
Strzegom: Pierwsze spotkanie nowej Rady Pożytku
Fot. UM Strzegom
Za nami pierwsze posiedzenie nowo wybranej Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Strzegomiu.

Przypomnijmy, w skład Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Strzegomiu kadencji 2016-2019 wchodzą: Piotr Szmidt (Stowarzyszenie Mieszkańców na Rzecz Rozwoju Wsi Stanowice), Paweł Rudnicki (przedstawiciel Towarzystwa Miłośników Ziemi Strzegomskiej), Maja Łąg ze Stowarzyszenia "Porozumienie +", Włodzimierz Balcerek - Stowarzyszenie Transport i Ekologia na Rzecz Strzegomia; Radę Miejską reprezentują: Paweł Mosór i Janusz Flaman, a przedstawicielami Burmistrza Strzegomia zostali: Magdalena Kuczyńska i Tomasz Wanecki.

Na pierwszym posiedzeniu w głosowaniu jawnym członkowie jednogłośnie wybrali przewodniczącego Rady Pożytku, którym został Piotr Szmidt oraz sekretarza, którym został przedstawiciel burmistrza Strzegomia.

- Chciałbym, aby nasze spotkania odbywały się regularnie. Oby problemy się nie zdarzały, a jak już będą, to abyśmy umieli je skutecznie rozwiązywać. Liczę na wspólne wypracowanie pomysłów i realizację ciekawych zadań. Pokazaliśmy mieszkańcom i organizacjom pozarządowym, w poprzedniej kadencji, że jesteśmy i mam nadzieję, że w obecnej kadencji również będziemy kontynuować dobrą współpracę - zaznaczył przewodniczący Piotr Szmidt.

Członkowie Rady Pożytku ustalili, że spotkania będą odbywać się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 16.00 w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu, pok. 9. Spotkania są otwarte, dlatego zapraszamy na nie, po uprzednim zgłoszeniu takiego zamiaru, zainteresowane organizacje pozarządowe i mieszkańców gminy.

Przypominamy, że strzegomska Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Strzegomiu ma swojego maila: grdppstrzegom@wp.pl. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak również osobistego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group