Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Piętnaste urodziny Leśnych Duszków

Czwartek, 20 marca 2014, 11:54
Aktualizacja: 11:56
Autor: red.
Świdnica: Piętnaste urodziny Leśnych Duszków
Fot. użyczone
Za nami wyjątkowa uroczystość. Jubileuszowe spotkanie minęło nam na licznych atrakcjach. Wręczyliśmy zaległego Honorowego Przyjaciela dla Oli Kulak – na pomoc jako kadra przy obozie oraz dla Rodziny Hercuń (BBR Fabryka Druku) za wieloletnią pomoc na rzecz gromady. Nasze najważniejsze odznaczenie wręczyliśmy również firmie Ale Heca za wieloletnią pomoc dla naszej gromady.

- Nasze odznaczenie wręczymy również dla: Cukierni Wojewodzic - za wspaniałe rabaty na jeszcze wspanialsze wypieki oraz firmie PPHU Bartek z Żarowa za wieloletnie wsparcie finansowe. Bardzo dziękujemy za życzenia i prezenty od: Pani Violetty Skibickiej- Dyrektor SP nr 6 w Świdnicy, Delegacji Komendy Hufca ZHP Świdnica, 29 ŚDH Dęby, 10 ŚDH Mrówkojady, Pani Alicji Synowskiej- Wicestarosty Powiatu Świdnickiego oraz za list od Pani Poseł na Sejm RP Agnieszki Kołacz- Leszczyńskiej – mówią szczęśliwi przedstawiciele Leśnych Duszków.

Dalsza część spotkania to wręczenie sprawności dla zuchów. Po apelu odbyła się gra w Ślimaka, a następnie majsterka polegająca na zapisaniu swoich marzeń na karteczkach. Następnie karteczki przywiązaliśmy do balonów z helem i na 1,2, 3... wypuściliśmy balony w powietrze. Gdy weszliśmy ponownie do szkoły czekał już na nas przeogromny tort, a po odśpiewaniu piosenki "sto lat" obsypała nas kaskada konfetti wystrzelonych z strzelających tub. Zbiórka jak zwykle skończyła się obrzędowym kręgiem.

(Gromada Leśne Duszki)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group