• Środa, 23 października 2019
  • Godz. 12:11
  • Imieniny: Marleny, Seweryna, Teodora, Igi
  • Czytających: 748
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarski weekend

Wiadomości: Region
Piątek, 3 maja 2013, 22:17
Aktualizacja: 22:18
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Co nas czeka na boiskach piłkarskich? Poniżej szczegółowy rozkład jazdy IV–ligi, wałbrzyskiej klasy okręgowej oraz klas A i B.

25. kolejka IV-ligi
Olimpia Kowary - Piast Zawidów 4 maja, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom 5 maja, 13:00
Piast Żmigród - Granica Bogatynia 4 maja, 17:00
Miedź II Legnica - GKS Kobierzyce 5 maja, 17:00
Sokół Wielka Lipa - Pogoń Oleśnica 4 maja, 12:00
Nysa Zgorzelec - Piast Nowa Ruda 4 maja, 16:00
Orkan Szczedrzykowice - Orla Wąsosz 5 maja, 16:00
Łużyce Lubań - Nysa Kłodzko 4 maja, 16:00

23. kolejka klasy okręgowej
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Iskra Jaszkowa Dolna 5 maja, 17:00
Grom Witków - Zjednoczeni Żarów 4 maja, 17:00
Victoria Świebodzice - Pogoń Pieszyce 4 maja, 17:00
MKS Szczawno Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 5 maja, 17:00
Unia Złoty Stok - Karolina Jaworzyna Śląska 5 maja, 17:00
Trojan Lądek Zdrój - Piławianka Piława Górna 5 maja, 17:00

23. kolejka klasy A – grupa I
Zagłębie Wałbrzych - Biały Orzeł Mieroszów 5 maja, 11:00
Rawa Boleścin - Górnik Boguszów-Gorce 5 maja, 11:00
Granit Roztoka - Czarni Wałbrzych 5 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca - Cukrownik/Polonia Pszenno 5 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny - Nysa Kłaczyna 5 maja, 17:00
Wenus Nowice - Zdrój Jedlina Zdrój 5 maja, 11:00
Skalnik Czarny Bór - Victoria II Świebodzice 5 maja, 11:00
Gwarek Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice 5 maja, 11:00

23. kolejka klasy A – grupa II
Orzeł Mąkolno - Ślęża Ciepłowody 5 maja, 17:00
Delta Słupice - Wieża Rudnica 5 maja, 17:00
Czarni Sieniawka - Lechia II Dzierżoniów 5 maja, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Koliber Uciechów 5 maja, 11:00
Sparta Ziębice - Zgoda Grodziszcze 5 maja, 17:00
Skałki Stolec - Błękitni Niedźwiedź 5 maja, 17:00
Zieloni Łagiewniki - Boxmet Piskorzów 5 maja, 17:00
Błękitni Owiesno - Niemczanka Niemcza 5 maja, 17:00

23. kolejka klasy B – grupa I
LKS Wiśniowa - WKS Goczałków 5 maja, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Błękitni Słotwina 5 maja, 12:00
Orzeł Witoszów - Unia Jaroszów 5 maja, 14:00
Herbapol Stanowice - Tęcza Bolesławice 5 maja, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Płomień Dobromierz 5 maja, 11:00
Zryw Łażany - Wodospad Zastruże 5 maja, 11:00
Błyskawica Kalno - Grom Panków 5 maja, 11:00

23. kolejka klasy B – grupa II
Ślężanka Tąpadła - LKS II Bystrzyca Górna 5 maja, 14:00
Sparta Oleszna - Klubokawiarnia Roztocznik 5 maja, 13:00
Orzeł Piława Dolna - Victoria Tuszyn 5 maja, 12:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - LKS Gilów 5 maja, 11:00
Gryf Burkatów - Zryw Gola Świdnicka 5 maja, 11:00
Piast Jaźwina - LKS Dobrocin 5 maja, 14:00
Dąb Mościsko - Płomień Makowice 5 maja, 14:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group