• Czwartek, 14 listopada 2019
  • Godz. 13:07
  • Imieniny: Emila, Judyty, Serafina, Wawrzyńca
  • Czytających: 821
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarski weekend w niższych klasach rozgrywkowych

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 20 września 2013, 21:41
Aktualizacja: 21:43
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarska karuzela rozkręca się na dobre. W najbliższą sobotę i niedzielę kolejne mecze o punkty rozegrają zawodnicy z klasy okręgowej oraz klas A i B.

7. kolejka klasy okręgowej
Iskra Jaszkowa Dolna - Kryształ Stronie Śląskie 21 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój - Zjednoczeni Żarów 22 września, 16:00
Pogoń Pieszyce - LKS Bystrzyca Górna 21 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Świebodzice 22 września, 16:00
Skalnik Czarny Bór - Unia Złoty Stok 21 września, 16:00
Piast Nowa Ruda - Stal Świdnica 21 września, 16:00
Nysa Kłodzko - Piławianka Piława Górna 21 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Sparta Ziębice 21 września, 16:00

7. kolejka klasy A – grupa I
Unia Jaroszów - Górnik Boguszów-Gorce 22 września, 15:00
Czarni Wałbrzych - KS Walim 22 września, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów - Sudety Dziećmorowice 22 września, 16:00
Gwarek Wałbrzych - Wenus Nowice 22 września, 16:00
Tęcza Bolesławice - Grom Witków 22 września, 11:00
Nysa Kłaczyna - Cukrownik Pszenno 22 września, 14:00
Włókniarz Głuszyca - Granit Roztoka 22 września, 16:00
Zieloni Mrowiny - Zdrój Jedlina Zdrój 22 września, 16:00

7. kolejka klasy A – grupa II
LKS Gola Świdnicka - Wieża Rudnica 22 września, 11:00
Płomień Makowice - Ślęża Ciepłowody 22 września, 14:00
Zieloni Łagiewniki - Rawa Boleścin 22 września, 16:00
Skałki Stolec - Niemczanka Niemcza 22 września, 16:00
Delta Słupice - Boxmet Piskorzów 22 września, 16:00
Czarni Sieniawka - Błękitni Owiesno 22 września, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Zgoda Grodziszcze 22 września, 11:00
Koliber Uciechów - Tarnovia Tarnów 22 września, 16:00

7. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Sokół Kostrza 22 września, 12:00
Błękitni Słotwina - Herbapol Stanowice 22 września, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Zryw Łażany 22 września, 14:00
Orzeł Witoszów - Kłos Lutomia 22 września, 14:00
Błyskawica Kalno - Wodospad Zastruże 22 września, 11:00
LKS Wiśniowa - Zjednoczeni Gościsław 22 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Płomień Dobromierz 22 września, 11:00
Grom Panków - Zieloni Mokrzeszów 22 września, 11:00

6. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
LKS II Bystrzyca Górna - Błękitni Książnica 22 września, 11:00
Sparta Oleszna - Piast Jaźwina 22 września, 13:00
LKS Dobrocin - Ślężanka Tąpadła 22 września, 14:00
Victoria Tuszyn - Klubokawiarnia Roztocznik 22 września, 14:00
Gryf Burkatów - Orzeł Piława Dolna 22 września, 11:00
LKS Gilów - Płomień Sokolniki 21 września, 16:00
Dąb Mościsko - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 22 września, 14:00

3. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Unia Bogaczowice - Podgórze Wałbrzych 22 września, 11:00
Zagłębie Wałbrzych - Grodno Zagórze Śląskie 22 września, 11:00
Husaria Grzędy - Płomyk Borówno 22 września, 16:00
Joker Jaczków - Victoria II Świebodzice 22 września, 12:00
Włókniarz II Głuszyca - Iskra Witków Śląski 22 września, 13:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group