Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 743
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Po wieczorku seniora

Wtorek, 6 lutego 2024, 7:22
Aktualizacja: 9:22
Autor: red
Gmina Świdnica: Po wieczorku seniora
Fot. Gmina Świdnica
22 letniej tradycji stało się zadość – blisko 150 seniorów z Lutomi Górnej, Lutomi Dolnej, Lutomi Małej, Stachowic i Stachowiczek spotkało się w minioną sobotę na dorocznym Wieczorku Seniora.

Organizatorzy jak zwykle zadbali o to, by każdy senior tego dnia czuł się wyjątkowo. Na zaproszenie sołtysów i rad sołeckich do świetlicy wiejskiej przybyli Teresa Mazurek wójt gminy Świdnica, Bartłomiej Strózik zastępca wójta, Jadwiga Generowicz sekretarz gminy, Krzysztof Jas dyrektor GOKSiR, a także radny Rady Powiatu Świdnickiego Ryszard Gawron.

Muzycznym akcentem spotkania był występ obchodzącego w tym roku 40 lecie istnienia zespołu „Kądziołczka” z Lutomi. Na scenie jednak nie pojawili się tylko muzycy, ale także amatorski kabaret, w skład którego wchodzą mieszkanki Lutomi Górnej i Dolnej. Swoim skeczem rozbawiły wszystkich zebranych do łez. A jeśli już o łzach mowa – nie obyło się także bez tych od wzruszeń. Zgodnie z tradycją niespodzianka czekała na tych z gości, którzy w tym roku kończą 80 lat. Zostali obdarowani słodkimi upominkami, a życzeniom i słowom życzliwości nie było końca.

Całość umilił pyszny poczęstunek przygotowany przez lokalne gospodynie oraz niezmiennie przyjazna atmosfera. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a seniorom raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group