Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 506
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pobiegną na orientację

Czwartek, 7 października 2021, 9:19
Autor: red
Świdnica: Pobiegną na orientację
Fot. organizatorzy
Mistrzostwa Świdnicy w biegu na orientację.

Chcesz sprawdzić swoją kondycję? Potrafisz szybko podejmować decyzje i wiesz jak korzystać z mapy? W takim razie zgłoś się do udziału w Mistrzostwach Świdnicy w biegu na orientacje. Tym razem zawody zorganizowane zostaną na terenie Parku Harcerskiego, w okolicach zalewu Witoszówka. Centrum zawodów zlokalizowane będzie w bosmanacie. Start zaplanowano w sobotę, 16 października.

Bieg na orientację to doskonała forma aktywności sportowej, która łączy wysiłek fizyczny i myślenie. Uczy koncentracji, trafnego podejmowania decyzji i planowania. Jest sportem dla całych rodzin, który daje możliwość obcowania z naturą i aktywności na świeżym powietrzu.

Osoby zainteresowane udziałem w mistrzostwach muszą do 11 października wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdk0YxNrv2e9qbsMyhEjWdUp7byq5GFDPefD3WUdJnGhO9EXg/viewform. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Organizatorem mistrzostw jest Urząd Miejski oraz Hufiec ZHP Świdnica. Zawody rozegrane zostaną w 3 kategoriach. Uczestnicy będą mogli wystartować indywidualnie na trasie krótkiej (1,8 km, 12 punktów kontrolnych) i długiej (2,4 km, 21 punktów kontrolnych) lub w kategorii rodzinnej (2,4 km, 19 punktów kontrolnych). Dla zwycięzców przewidziano dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

- Zachęcamy serdecznie świdniczan i nie tylko do udziału w zawodach. Gwarantujemy świetną zabawę niezależnie od tego czy startujesz sam czy w drużynie. Jednocześnie apelujemy do wszystkich uczestników aby przed wzięciem udziału w zawodach zapoznali się z zaleceniami COVID-19 znajdującymi się w regulaminie – mówi Radosław Werner, kierownik Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group