Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pobili mężczyznę i ukradli skuter

Środa, 2 października 2013, 18:39
Aktualizacja: 18:42
Autor: red.
Region: Pobili mężczyznę i ukradli skuter
Fot. archiwum
Odzyskany skuter wartości 1 500 złotych, pobicie i ujawniona amfetamina. Policjanci ze Strzegomia zatrzymali 19 i 29–latka z gminy Strzegom. Jeden z zatrzymanych pobił 58–letniego mężczyznę. Wspólnie dokonali kradzieży skutera i oddalili się z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Strzegom. Jeden ze sprawców 29-latek uderzając po całym ciele doprowadził do stanu bezbronności 58-latka. W wyniku pobicia mężczyzna doznał urazu nosa, wargi górnej oraz rany palca. Następnie wspólnie z 19-latkiem mieszkańcem gminy Strzegom ukradli skuter wartości 1 500 złotych i oddalili się z miejsca zdarzenia. Policjanci po uzyskaniu informacji o kradzieży, natychmiast podjęli czynności, których efektem było ustalenie sprawcy pobicia i kradzieży skutera oraz odzyskanie skradzionego mienia. Odnaleziony skuter został przekazany pokrzywdzonemu.

W trakcie czynności prowadzonych przez policjantów, u jednego z zatrzymanych ujawniono zawiniątko, a nim biały proszek. Po przeprowadzeniu badań na testerze narkotykowym okazało się, iż 29-latek posiadał 4 porcje amfetaminy.

Zatrzymani mężczyźni zostali osadzeni do wyjaśnienia i wytrzeźwienia w policyjnym areszcie. Za czyny, których dokonali może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group