Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 656
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzyżowa: POD NASZYM PATRONATEM: Wygraj wejściówki na Festiwal Gitarowy

Poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 12:54
Aktualizacja: Wtorek, 2 sierpnia 2011, 9:29
Autor: red.
Krzyżowa: POD NASZYM PATRONATEM: Wygraj wejściówki na Festiwal Gitarowy
Fot. użyczone
Dziś rusza jedenasta edycja Letniego Festiwalu Gitarowego w Krzyżowej. W ramach imprezy odbywają się warsztaty gitary klasycznej (prowadzone przez najwybitniejszych dydaktyków i wirtuozów z Polski i zagranicy), gitary akustycznej (w tym także gitary fingerstyle), elektrycznej, jazzowej, basowej, flamenco, a także... tańca flamenco. Stałym punktem programu festiwalu są prezentacje DVD, wykłady oraz wystawy gitar i akcesoriów muzycznych.

Na osiem dni Krzyżowa zamieni się w gitarową stolicę Dolnego Śląska. Wśród gości tegorocznego kursu nie zabraknie mistrzów o międzynarodowej renomie: Antonello Lixi i Andrea Vettoretti (Włochy), Leszek Potasiński, Łukasz Kuropaczewski, Marcin Dylla, Krzysztof Pełech (Polska) i wielu innych. Przez 7 dni prowadzić oni będą lekcje mistrzowskie i warsztaty.

Wieczorami wykładowcy i uczestnicy warsztatów spotykają się w "Piwnicy Dżemowej" w Pałacu. To raj dla wspólnego muzykowania, doskonalenia sztuki improwizacji i... ogólnie tworzenia. Scena w Pałacu udostępniana jest każdego wieczoru wszystkim, bez względu na wiek i umiejętności. Zawsze pod kontrolą odpowiedzialnych opiekunów!

Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej adresowany jest do wszystkich – profesjonalistów i amatorów, początkujących i zaawansowanych, uczniów szkół podstawowych i studentów. Nie obowiązuje żaden limit wieku. Swoje miejsce znajdą tu zarówno aktywni pracusie – przyszli wirtuozi, jak i leniwi kibice – obserwatorzy.

***
A dla naszych Czytelników mamy bezpłatne wejściówki na wieczorne koncerty. Wśród nich dwa bilety na koncert Łukasza Kuropaczewskiego, który odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 19.30, dwa bilety na koncert Marcina Dylla – 3 sierpnia o godzinie 19.30, dwa bilety na koncert Andrea Vettorettiego – 4 sierpnia o godzinie 19.30, dwa bilety na koncert Marcin Olak Trio – 6 sierpnia o godzinie 19.30 oraz dwa bilety na koncert finałowy – 7 sierpnia o godzinie 19.30. Zainteresowanych prosimy o wysyłania maili na adres redakcja@swidniczka.com w treści wpisując artystę, na którego koncert chcielibyśmy się Państwo wybrać.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group