Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1045
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pod wpływem narkotyków

Piątek, 25 listopada 2022, 7:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: red
Świdnica: Pod wpływem narkotyków
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze świdnickiej komendy zatrzymali kierującego, u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że kierował pod wpływem substancji psychotropowych.

24 listopada br. policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, Wydziału Prewencji świdnickiej komendy patrolując rejon miasta około godz. 03.00 na ul. Sybiraków zauważyli samochód osobowy marki VW. Pojazdem tym poruszał się mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że 33-letni kierujący jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych. 33-letni mieszkaniec Świdnicy za swoje czyny odpowie przed Sądem.

Przypomnijmy. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group