Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1236
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Podejrzana 50–latka

Czwartek, 13 maja 2021, 13:36
Autor: red
Marcinowice: Podejrzana 50–latka
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Marcinowicach i Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy zatrzymali podejrzaną o kradzież z włamaniem do przyczepy kempingowej.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Marcinowicach otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do przyczepy kempingowej zaparkowanej na terenie gminy Marcinowice.

Na miejscu potwierdzono ten fakt, a zgłaszająca wyceniła swoje straty na kwotę około 3 tysięcy złotych. Na miejscu policjanci wykonali szereg czynności, w wyniku których funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy wraz z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Marcinowicach ustalili osobę, która może mieć związek z przestępstwem. Była nią 50-letnia mieszkanka gminy Marcinowice. Ustalenia mundurowych potwierdziło przeszukanie jej miejsca zamieszkania. Policjanci w toku wykonywanych czynności zabezpieczyli część przedmiotów pochodzących z przestępstwa, m.in. kuchenkę gazową czy ubrania.

50-latka usłyszała już zarzuty w tej sprawie. Teraz o jej losie zdecyduje sąd, grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group