Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1022
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Podróżowali z narkotykami

Poniedziałek, 10 czerwca 2013, 14:57
Aktualizacja: 14:59
Autor: red.
Świebodzice: Podróżowali z narkotykami
Fot. archiwum
Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 24–letniemu mieszkańcowi Świebodzic za posiadanie narkotyków. Policjanci ujawnili w jego samochodzie blisko 300 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy. W fiacie podróżowało 4 mężczyzn. W trakcie kontroli samochodu policjanci ujawnili w nim znaczne ilości białego proszku oraz zielony susz. Jak się okazało po przebadaniu przez technika kryminalistyki była to amfetamina i marihuana. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 300 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany.

Wszystkie podróżujące samochodem osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, iż ujawnione narkotyki należą do 24-letniego mieszkańca Świebodzic.

Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania i udzielania narkotyków. Teraz za czyn, o który jest podejrzany, odpowie on przed sądem. Policjanci wyjaśniając szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają też m.in. skąd pochodzą narkotyki i jakie było ich dalsze przeznaczenie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group