Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 761
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Jaworzyna Śląska: Podziękowania dla nauczycieli

Sobota, 15 października 2022, 11:25
Autor: red
Gmina Jaworzyna Śląska: Podziękowania dla nauczycieli
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Bycie nauczycielem nie tylko praca. To powołanie, codzienna troska o poziom nauczania kolejnych pokoleń, ale też pobudzanie w nich apetytu na wiedzę. 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji burmistrz Jaworzyny Śląskiej na ręce dyrektorów przekazał podziękowania dla wszystkich pracowników oświaty.

13 października burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz oraz zastępca burmistrza Justyna Chrebela spotkali się z dyrektorami placówek oświatowych, aby przekazać podziękowania za dotychczasową pracę oraz życzenia.

Dyrektorzy Szkoły Podstawowej w Pastuchowie - Małgorzata Adamowicz, Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej – Krzysztof Sołtys, Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie – Joanna Rzeszowska oraz Samorządowego Przedszkola „Chatka Puchatka” – Jadwiga Chrobak odebrali pisma z podziękowaniami oraz kwiaty.

– Dziękujemy za to wszystko, co do tej pory zrobiliście, za wasz trud, za waszą wrażliwość na problemy i potrzeby najmłodszych. Jednocześnie życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i dumy z osiągnięć waszych uczniów, ale też wytrwałości w tych trudnych czasach – mówił burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group