Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: Pokaz talentów w SP Imbramowice

Poniedziałek, 26 marca 2018, 11:19
Autor: red
Imbramowice: Pokaz talentów w SP Imbramowice
Fot. UM Żarów
Ilu uczniów, tyle talentów. Z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach zorganizowali pokaz szkolnych talentów.

Wśród nich można było podziwiać talenty wokalne, sportowe, recytatorskie i taneczne. Podczas pokazu rozstrzygnięty został także konkurs o tematyce bezpieczeństwa, którego organizatorem była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. - Dziś cieszymy się nie tylko z nadejścia wiosny. Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły zaprosili nas do obejrzenia pokazu szkolnych talentów w ramach Prezentacji Artystycznych "Wiosna wkoło". We wspólnej zabawie uczestniczyli młodsi i starsi uczniowie, prezentując się w barwnych strojach. Zamiast topienia Marzanny postawiliśmy na dobrą wspólną zabawę - mówiła Krystyna Waliszak dyrektor Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach.

Pokaz szkolnych talentów oklaskiwali z widowni również zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki, radny Waldemar Ganczarek i radna powiatowa Urszula Ganczarek oraz Krystyna Domańska prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Żarowie. Nie zabrakło także rodziców, dziadków i opiekunów, którzy z dumą podziwiali swoje pociechy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group