Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 628
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Policjanci odzyskali ciągnik rolniczy o wartości 80 tys. złotych

Piątek, 25 marca 2016, 8:33
Aktualizacja: Sobota, 2 kwietnia 2016, 8:28
Autor: opr.red.
Świdnica: Policjanci odzyskali ciągnik rolniczy o wartości 80 tys. złotych
Fot. www.swidnica.policja.gov.pl
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu ujawnili na terenie powiatu średzkiego, w zagajniku leśnym, skradziony w lutym 2016r. z terenu powiatu świdnickiego, ciągnik rolniczy o wartości 80 tys. złotych. Pojazd zwrócono właścicielowi.

21 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w zagajniku leśnym, na terenie powiatu średzkiego ujawnili skradziony ciągnik. Pojazd nie posiadał żadnych uszkodzeń. Zgłoszenie w sprawie tego zdarzenia wpłynęło do Komisariatu Policji w Strzegomiu w lutym 2016r. Pojazd o wartości 80 tys. złotych został skradziony z terenu prywatnej posesji w powiecie świdnickim.

Działania wrocławskich funkcjonariuszy i uzyskane w sprawie informacje pozwoliły na wytypowanie miejsca w powiecie średzkim, gdzie może znajdować się pojazd.

W miejscu ujawnienia skradzionego ciągnika policjanci przeprowadzili szereg czynności procesowych. Pojazd zwrócony został już właścicielowi, ale funkcjonariusze nadal wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy.

Przypomnijmy, że za kradzież mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group