Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Policjanci odzyskali samochód i zatrzymali sprawcę

Poniedziałek, 23 maja 2016, 8:51
Autor: opr. red.
Świdnica: Policjanci odzyskali samochód i zatrzymali sprawcę
Fot. www.swidnica.policja.gov.pl
Zaledwie dwóch dni potrzebowali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Świebodzicach, aby odzyskać Forda Focusa utraconego na terenie tego miasta oraz zatrzymać sprawcę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i teraz odpowie za swój czyn przed sądem.

16 maja br. mieszkaniec Świebodzic zawiadomił tamtejszy komisariat o kradzieży jego samochodu m-ki Ford Focus. Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego z powyższej jednostki wykonali szereg czynności operacyjnych, w wyniku których ustalili i zatrzymali sprawcę tego czynu w osobie 19-latka ze Świebodzic. Dalsze czynności doprowadziły do odzyskania pojazdu, odnalezionego 18 maja w okolicach Nowej Rudy. Jak wyjaśnił podejrzany, samochód ten był mu potrzebny jedynie po to, aby dojechać nim ze Świebodzic do Nowej Rudy. Amator cudzej własności miał jednak pecha, gdyż jeszcze przed dotarciem do celu pojazd odmówił posłuszeństwa. Wobec tego podejrzany porzucił zepsutego Forda na poboczu drogi, „przy okazji” zabierając jeszcze z niego należące do właściciela przedmioty o wartości 1500zł.

Podejrzany usłyszał już zarzuty kradzieży oraz zaboru pojazdu w celu jego krótkotrwałego użycia. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group