Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 873
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wielka Brytania/Polska: Policjanci odzyskali skradzioną maszynę budowlaną

Niedziela, 19 maja 2013, 9:46
Aktualizacja: 9:47
Autor: red.
Wielka Brytania/Polska: Policjanci odzyskali skradzioną maszynę budowlaną
Fot. KWP Wrocław
Policjanci z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu odzyskali koparko – ładowarkę o wartości, co najmniej ćwierć miliona złotych, skradzioną na terenie Wielkiej Brytanii. Maszynę budowlaną, dolnośląscy funkcjonariusze odnaleźli na jednej z budów w powicie kaliskim (woj. wielkopolskie).

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w wyniku prowadzonych działań operacyjnych odzyskali koparko – ładowarkę, skradzioną na terenie Wielkiej Brytanii. Wartość sprzętu szacuje się na kwotę nie mniejszą niż 250 tys. złotych.

Realizując czynności w przedmiotowej sprawie, wrocławscy policjanci ustalili, że skradziony sprzęt znajduje się na terenie województwa wielkopolskiego. Idąc dalej za tropem, odnaleźli maszynę wykorzystywaną do prac budowlanych, prowadzonych na terenie jednej z niedużych miejscowości położonych w powiecie kaliskim.

Koparko - ładowarka została zabezpieczona. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą teraz funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

(KWP Wrocław)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group