Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Policjanci przechwycili 2 tysiące porcji narkotyków

Poniedziałek, 9 maja 2016, 14:14
Autor: opr.red.
Region: Policjanci przechwycili 2 tysiące porcji narkotyków
Fot. red.
Policjanci z powiatu świdnickiego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Strzegomiu w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 21-letniego mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych. Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, w lodówce ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w ilości pozwalającej na uzyskanie niemal 2 tysięcy porcji handlowych amfetaminy. Mężczyzna został po zatrzymaniu osadzony w policyjnym areszcie.

Mieszkaniec Strzegomia usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Prokurator Rejonowy w Świdnicy wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group