Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo noworodka

Piątek, 28 czerwca 2013, 14:09
Aktualizacja: 14:10
Autor: red.
Dolny Śląsk: Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo noworodka
Fot. archiwum
Dolnośląscy policjanci zatrzymali kobietę, podejrzaną o zabójstwo noworodka. W wyniku prowadzonych w tej sprawie wspólnie z prokuraturą czynności, funkcjonariusze znaleźli zwłoki dziecka, ukryte na strychu. Zatrzymana kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa. W tej sprawie policjanci zatrzymali jeszcze do wyjaśnienia trzy osoby.

Policjanci i prokuratorzy z Oławy i Wrocławia prowadzą czynności związane z podejrzeniem o zabójstwo noworodka, do którego doszło w jednej z miejscowości położonych na terenie gminy Oława. Jak ustalono, do zdarzenia doszło w 2012 roku. Na chwilę obecną policjanci zatrzymali w tej sprawie 4 osoby (dwie kobiety i dwóch mężczyzn), w tym 30 – letnią matkę dziecka, która na chwilę obecną usłyszała już zarzut zabójstwa.

W wyniku prowadzonych w dniu 28 czerwca 2013 roku czynności, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu ujawnili w miejscu zamieszkania kobiety, ukryte na strychu zmumifikowane zwłoki noworodka. Prokuratura skierowała zwłoki do Zakładu Medycyny Sądowej celem ustalenia dokładnej przyczyny zgonu.

Policja i prokuratura w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tej zbrodni, w tym jaki udział w tej sprawie mają pozostałe zatrzymane osoby. Śledztwo w tej sprawie obecnie prowadzi Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu.

(KWP Wrocław)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group