Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 969
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: "Policjant, który mi pomógł"

Sobota, 2 kwietnia 2016, 16:08
Autor: opr.red.
Region: "Policjant, który mi pomógł"
Fot. www.swidnica.policja.gov.pl
Od 2008 r. Biuro Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji konkursu pn.: "Policjant, który mi pomógł", którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia "Niebieska Linia".

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie funkcjonariuszy Policji, którzy w ocenie społecznej charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie indywidualnej pomocy osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie oraz zaangażowaniem w budowanie lokalnego systemu pomocowego. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej".

Procedura zgłaszania policjantów do konkursu "Policjant, który mi pomógł" odbywa się przez cały rok. Jednak, aby zgłosić kandydatów do tegorocznej edycji, stosowne zgłoszenia należy nadsyłać do 31 maja 2016 r. za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą ("Niebieska Linia", ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa) podając: dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcielibyście Państwo wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru. Kandydatury nadesłane po 31 maja 2016 r. zostaną uwzględnione w następnej edycji konkursu. Zgłoszenia mogą składać osoby indywidualne, przedstawiciele organizacji i instytucji (z wyjątkiem Policji).

Kandydatów do nagrody spośród osób zgłoszonych wyłoni Kapituła złożona z pracowników Pogotowia "Niebieska Linia", laureatów dwóch ostatnich edycji Konkursu oraz przedstawiciela Biura Prewencji i Ruchu Drogowego KGP. Rozstrzygnięcie IX edycji konkursu i wręczenie nagród planowane jest podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie."

Więcej informacji na stronie: http://www.policjant.niebieskalinia.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group