Niedziela, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 779
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bronów: Pomóżmy pogorzelcom

Piątek, 24 czerwca 2022, 11:02
Autor: red
Bronów: Pomóżmy pogorzelcom
Fot. UG Dobromierz
– W niedawnym pożarze stracili niemal wszystko. Teraz liczą na ludzką życzliwość. Na rzecz pogorzelców z Bronowa została zorganizowana zbiórka. Proszę o pomoc i wsparcie w tych trudnych chwilach – mówi wójt Jerzy Ulbin.

https://szczytny-cel.pl/z/bronow?fbclid=IwAR0x9UpUreWZGcacM7rC5yVBb8eZ-zqa7K7C2Cu3WDhPFViwuPYdt2KhBws

W dniu 13 czerwca 2022 roku w naszym domu doszło do pożaru. To tragiczne przeżycie i pustka po tym co było pozostanie w naszych pamięciach już na zawsze. Ale zrobimy wszystko, by wrócić do życia jakie mieliśmy sprzed wybuchu ognia w naszym domu, z którym walkę toczyło aż dziewięć zastępów staży pożarnej.

Ogień strawił w ogromnym stopniu budynek, meble, wyposażenie i nasze ubrania. Niestety w pożarze straciliśmy też dwóch z dziewięciu naszych kocich przyjaciół. Nasza czteroosobowa rodzina mieszkająca w budynku, który został objęty przez ogień doznała wielu strat i niestety wiemy, że bez wsparcia dobrych ludzi będzie nam ciężko poradzić sobie z tą sytuacją. Dlatego prosimy Was o pomoc, nawet tą najmniejszą, ponieważ nawet ta najmniejsza pomoc przybliży nas do naszej normalności. Dziękujemy! - Alicja Surowiec-Komarnicka z mężem, rodzicami i całą rodziną.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group